Podkategorie
COVID-19 Liczba pozycji: 2
Komunikaty Liczba pozycji: 7
Informacje Liczba pozycji: 3
Media Liczba pozycji: 88
МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ Liczba pozycji: 5
Oferty pracy Liczba pozycji: 36
- Szczegóły
- Katarzyna Madalińska
- Kategoria: Aktualności
- Read Time: 1 min
- Odsłon: 1250
W naszym punkcie przy ul. Skorupki zaszczepiliśmy już ponad 6 tysięcy osób - To piękny wynik!
Serdecznie zapraszamy kolejne chętne osoby na szczepienie codziennie od 9.00 do 19.00 nawet w weekendy!
- Szczegóły
- Krzysztof Siuda
- Kategoria: Aktualności
- Read Time: 1 min
- Odsłon: 1678
Miejskie Centrum Medyczne im. dr. K. Jonschera w Łodzi oraz nasi partnerzy przygotowali wiele bezpłatnych wydarzeń dedykowanych najstarszym mieszkańcom naszego miasta. Pierwsze z nich odbyło się 22 maja 2021 r. na terenie Szpitala im. H. Jordana przy ul. Przyrodniczej 7/9.
Uczestnicy spotkania byli zachwyceni wizytą dwóch pisarek w Centrum – Katarzyny Kieleckiej i Anny Stryjewskiej oraz blogerek Zaczytanej Ewelki i Książki w Autobusie. Opowiadały one jak zbierają materiały do swoich książek, co je inspiruje, dlaczego lubią to co robią. Oczywiście autorki książek podpisywały swoje książki nowym czytelnikom.
- Szczegóły
- Krzysztof Siuda
- Kategoria: Aktualności
- Read Time: 1 min
- Odsłon: 1936
Serdecznie zapraszamy na Łódzkie Senioralia, które w tym roku organizujemy 22 i 29 maja 2021. Pod hasłem Śmiech to zdrowie, pragniemy zachęcić seniorów do aktywnego spędzania czasu. Opowiemy jak zdrowo się odżywiać, nauczymy rozpoznawać najskrytsze emocje i odnajdziemy radość podczas ćwiczeń i zabaw, jak również wspólnym czytaniu książek z łódzkimi pisarkami.
Wszystkich chętnych zapraszamy już od 10.00 do naszej placówki przy ul. Przyrodniczej 7/9 Szpital im. H. Jordana
- Szczegóły
- Krzysztof Siuda
- Kategoria: Aktualności
- Read Time: 1 min
- Odsłon: 1525
Dyrekcja Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. K. Jonschera w Łodzi z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek pragnie podziękować wszystkim pielęgniarkom za codzienną pracę, opiekę i szacunek jakim obdarzacie każdego Pacjenta.
Życzymy zdrowia, samych pogodnych dni oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.
- Szczegóły
- Krzysztof Siuda
- Kategoria: Aktualności
- Read Time: 1 min
- Odsłon: 1931
Przez trzy dni w Miejskim Centrum Medycznym im dr. K. Jonschera w Łodzi niewielkie urządzenie firmy City Robotics będzie odkażało sale operacyjne promieniami UV-C. W ramach testów to autonomiczne urządzenie wyposażone w lampy UV-C zdezynfekuje pomieszczenie o powierzchni 25 m kw. w 5 minut. Tradycyjny sposób odkażania takiej powierzchni zajmuje ok. 3 godzin.
Robo-UV zaprojektowała międzynarodowa ekipa m.in. z głównym pomysłodawcą Deepjyoti Nath z Indii, Ivanem Mazuryk z Ukrainy i Januszem Szymczakiem z Polski.
BIP 





