Podkategorie
COVID-19 Liczba pozycji: 2
Komunikaty Liczba pozycji: 7
Informacje Liczba pozycji: 3
Media Liczba pozycji: 88
МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ Liczba pozycji: 5
Oferty pracy Liczba pozycji: 36
- Szczegóły
- Aleksandra Dobras
- Kategoria: Aktualności
- Read Time: 1 min
- Odsłon: 1228
Ponad 200 urządzeń, sprzętu do diagnostyki i leczenia przekazała w ciągu ostatnich 7 lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Jako pierwsi pacjenci seniorzy Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. K. Jonschera w Łodzi otrzymali 70 wspaniałych łóżek z materacami przeciwodleżynowymi, szafki i sprzęt do rehabilitacji oraz fotele do kąpieli i wagę krzesełkową.
- Szczegóły
- Aleksandra Dobras
- Kategoria: Aktualności
- Read Time: 2 mins
- Odsłon: 2103
Już od 1 lutego 2023 r. oddział neurologii i rehabilitacji Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. K. Jonschera w Łodzi przy ul. Milionowej 14 będzie mógł przyjąć pierwszych pacjentów w zmodernizowanych pomieszczeniach. Jesteśmy pewni, że zmiany te docenią nasi pacjenci, to będzie inny komfort leczenia oraz opieki.
Finał pierwszego etapu prac to koszt 2,6 mln zł. Finanse na tę inwestycję przekazało miasto Łódź.
- Szczegóły
- Aleksandra Dobras
- Kategoria: Aktualności
- Read Time: 1 min
- Odsłon: 1382
Zapraszamy wszystkich Seniorów 23 stycznia na dzień Babci i Dziadka, który odbędzie się w Przychodni Lecznicza przy ul. Leczniczej 6.
Zapewnimy wiele atrakcji i niespodzianek. Podpowiemy jak radzić sobie z bólem pleców, jakie suplementy diety są najlepsze na zimę, oraz jak cieszyć się życiem.
Będziemy czekać na Państwa w godzinach 12:00-14:00.
- Szczegóły
- Aleksandra Dobras
- Kategoria: Aktualności
- Read Time: 1 min
- Odsłon: 1106
Już dziś paczki ze słodyczami – czekoladkami, cukierkami, wafelkami, mikołajami i lizakami trafią do wychowanków Domu Dziecka nr 11 przy ul. Wólczańskiej i Domu Dziecka nr 9 - Domu Międzypokoleniowego Bednarska przy ul. Bednarskiej 15 w Łodzi.
Od 20 lat pracownicy Poradni Pediatrycznej D i D1 w Przychodni Lecznicza przy ul. Leczniczej 6 starają się, aby wychowankowie Domów Dziecka mieli radosne i smaczne Święta Bożego Narodzenia.
W takim szczególnym okresie zależy nam na uśmiechu podopiecznych, na tym, by choć przez chwilę cieszyli się pięknem i magią Świąt – mówi Halina Chłopecka, pielęgniarka Przychodni Lecznicza. - Mamy nadzieję, że nasze dary przekazane prosto z serca uradują dzieci.
BIP 





