"Środy z profilaktyką" to cykliczna akcja Narodowego Funduszu Zdrowia, poświęcona profilaktyce chorób i promocji zdrowia.
Zachęcamy do zapoznania się z ulotkami:
Załączniki (4)
Profilaktyka cholesterolowa
Metryka dokumentu
- Wersja
- 1.0
Profilaktyka schorzeń narządu ruchu
Metryka dokumentu
- Wersja
- 1.0
Noworoczne postanowienia dla zdrowia
Metryka dokumentu
- Wersja
- 1.0
Alergie wziewne
Metryka dokumentu
- Wersja
- 1.0
BIP 
