DO

Specjalistyczny sprzęt trafił do oddziału chirurgii ogólnej dla pacjentów z covid 19: Adam Pustelnik - wiceprezydent miasta Łodzi, Jerzy Pietrucha - prezes Grupy Pietrucha oraz Konrad Łukaszewski, dyrektor MCM im. Jonschera

Specjalistyczny sprzęt trafił do oddziału chirurgii ogólnej dla pacjentów z covid 19. Dzięki instalacji kardiomonitorów szpital będzie mógł monitorować ważne funkcje życiowe chorych takie jak: puls, liczba oddechów, saturacja krwi. Przy jakichkolwiek zaburzeniach widocznych w EKG, saturacji, arytmii lekarz zareaguje natychmiast i chory od razu otrzyma pomoc. Dziękujemy darczyńcy za okazaną realną pomoc w tym trudnym dla wszystkich czasie.

- To jest kolejny z cyklu, a bardzo istotny gest naszego przyjaciela, a zarazem lokalnego przedsiębiorcy pana Jerzego Pietruchy. - Przekazanie kardiomonitorów jest pięknym gestem w tym trudnym czasie. Pomaga i miastu, i jego społeczności, i służbie zdrowia, chyba w najtrudniejszym historycznym momencie. Chciałbym, żeby takie postępowanie było regułą. Bardzo dziękuję i mam nadzieję, że to nie jest koniec naszej współpracy w tym zakresie – powiedział Adam Pustelnik, wiceprezydent Łodzi.

Udostępnij:

Może Cię zainteresować