Oferta

Dyrektor Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi aktualnie poszukuje osoby na stanowisko: FARMACEUTY

Obowiązki:
- wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych;

- sporządzanie leków recepturowych;

- ocena jakości leków recepturowych;

- udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych;

- sprawowanie opieki farmaceutycznej;

- zgłaszanie działań niepożądanych produktów leczniczych;

- sprawowanie nadzoru nad wytwarzaniem, obrotem, przechowywaniem, wykorzystywaniem i utylizacją produktów leczniczych i wyrobów medycznych;

- współudział w sprawowaniu nadzoru nad gospodarką produktami leczniczymi

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:

- tytułu zawodowego magistra farmacji

- umiejętności pracy w zespole

Wymagane dokumenty: podanie, CV
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 30.06.2021r. na adres: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera, ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź lub na adres email: sekretariat@jonscher.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Może Cię zainteresować