Dyrektor Miejskiego Centrum medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi

aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Rejestratorki Medycznej

Obowiązki:

  1. Przyjmowanie zgłoszeń pacjentów i ustalanie terminów świadczenia usług w Centrum
  2. Przekazywanie informacji o usługach zdrowotnych oraz warunkach formalnych i finansowych dotyczących udzielania świadczeń zdrowotnych w Centrum
  3. Współpracowanie z personelem medycznym w zakresie przepływu informacji i udostępniania dokumentacji w celu sprawnej obsługi pacjentów

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • umiejętności obsługi komputera;
  • życzliwości, empatii i cierpliwości.

Wymagane dokumenty: podanie, CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 29.05.2021r. na adres:

Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera, ul. Milionowa Nr 14,  93-113 Łódź

lub na adres email

sekretariat@jonscher.pl

 Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Może Cię zainteresować