Szanowni Państwo,

Wszystkich pracowników Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi pragniemy poinformować, że w 2020 roku na terenie Centrum realizowane będą szczepienia ochronne przeciw grypie finansowane z dwóch źródeł.

 Chętnych zapraszamy:

  1. do udziału w „Programie szczepień przeciwko grypie sezonowej dla pracowników podmiotów wykonujących działalność leczniczą z terenu województwa łódzkiego”.

Na szczepienia w Centrum zapraszamy także innych pracowników zatrudnionych
w Przychodniach i Szpitalach na terenie województwa łódzkiego.

*Program szczepień przeciwko grypie sezonowej dla pracowników podmiotów wykonujących działalność leczniczą z terenu województwa łódzkiego w całości finansowany jest z Budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego

Lub

  1. do skorzystania ze szczepień ochronnych przeciw grypie osobom uczestniczącym w udzielaniu świadczeń opieki zdrowotnej w tych Podmiotach, oraz farmaceutom i technikom farmaceutycznym wykonującym zawód w aptece lub w punkcie aptecznym - finansowanych na podstawie umowy zawartej z Łódzkim Oddziałem Wojewódzkim NFZ.

Zapisy chętnych prowadzimy w Sekretariacie Chorób Wewnętrznych i Kardiologii pod numerem telefonu 42 676 18 23 (wew. 241) (lub w Dyżurce Pielęgniarek 42 672 19 55 (wew. 155)).

O terminach szczepień poinformujemy późniejszym komunikatem.

Udostępnij:

Może Cię zainteresować